lider branży

Qbatura - Restauracja - Hotel - Ciechanów

Apartamenty, Catering, Catering, Hotele, Hotele, Hotele i restauracje, Imprezy okolicznościowe, Kawiarnie, Organizacja i obsługa imprez, Organizacja imprez integracyjnych, Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci, Organizacja wesel, Restauracje, Restauracje, Rozrywka, Sale okolicznościowe, Sale weselne, restauracje, Ślub i wesele, Turystyka i rozrywka

Brak danych

0 opinii

Ocena 0 na 5

Wyślij wiadomość

Opis działalności

...nie można nam odmówić nuty ekstrawagancji bo nic tutaj nie jest oczywiste, to idealne miejsce na specjalne okazje, jak i zwykłe spotkania...
Dodatkowe informacje
Hotel
Na dwóch piętrach kamienicy mieści się łącznie 11 pokoi z 20 miejscami noclegowymi (1 apartament, 8 pokoi dwuosobowych i 2 pokoje jednoosobowe).
W hotelu QBATURA jest kameralnie, spokojnie i stonowanie, ale nie można nam odmówić nuty ekstrawagancji, bo nic tutaj nie jest oczywiste. Przytulne i wygodne pokoje są jednocześnie industrialne i minimalistyczne.
Restauracja
Przyjęcia i spotkania do 50 osób
Konferencje/Szkolenia/Spotkania firmowe
Imprezy okolicznościowe/Chrzciny/Wesela/Komunie
Catering
Po pozornie pustych schodach i korytarzach wędruje z restauracji na dole, zapach kawy tak kuszący, że trudno mu się oprzeć. Nowoczesne i bardzo świeże wnętrze nasycone jest śladami przeszłości. Każdy, komu uda się na chwilę zatrzymać i poddać atmosferze tego miejsca dostrzeże, że wnętrze może być jak obraz – kompozycja, wobec której trudno pozostać obojętnym.

Wystaw opinię firmie Qbatura – Restauracja – Hotel – Ciechanów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *