Znajdź firmę lub wykonawcę w powiecie Ciechanowskim

Dołącz do lokalnych przedsiębiorców!
Hotel ATENA*** wedding, business & spa Ciechanów to nowopowstały, nowoczesny a jednocześnie kameralny obiekt. Położony jest w Ciechanowie (100km od Warszawy, niedaleko drogi krajowej nr 7), w przyjaznej okolicy, która pozwala zapewnić spokój i bezpieczeństwo. Hotel Atena Oferuje Gościom niezapomniany pobyt w komfortowych, elegancko urządzonych pokojach i apartamentach, dając możliwość relaksu i odpoczynku. Goście mogą liczyć na dyskrecję, spokój, miłą i zawsze pomocną obsługę. Zrobimy wszystko żeby każdy Gość poczuł się wyjątkowo. Hotel ATENA to wysoki standard. Pobyt w naszym obiekcie na wczasach, podczas wykonywania obowiązków służbowych i konferencji jest niezapomnianym przeżyciem. Nasza kompleksowa oferta (wypoczynek, gastronomia, spa & wellness, konferencje) uprzyjemni Państwa pobyt i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie…
…nie można nam odmówić nuty ekstrawagancji bo nic tutaj nie jest oczywiste, to idealne miejsce na specjalne okazje, jak i zwykłe spotkania…
Dodatkowe informacje
Hotel
Na dwóch piętrach kamienicy mieści się łącznie 11 pokoi z 20 miejscami noclegowymi (1 apartament, 8 pokoi dwuosobowych i 2 pokoje jednoosobowe).
W hotelu QBATURA jest kameralnie, spokojnie i stonowanie, ale nie można nam odmówić nuty ekstrawagancji, bo nic tutaj nie jest oczywiste. Przytulne i wygodne pokoje są jednocześnie industrialne i minimalistyczne.
Restauracja
Przyjęcia i spotkania do 50 osób
Konferencje/Szkolenia/Spotkania firmowe
Imprezy okolicznościowe/Chrzciny/Wesela/Komunie
Catering
Po pozornie pustych schodach i korytarzach wędruje z restauracji na dole, zapach kawy tak kuszący, że trudno mu się oprzeć. Nowoczesne i bardzo świeże wnętrze nasycone jest śladami przeszłości. Każdy, komu uda się na chwilę zatrzymać i poddać atmosferze tego miejsca dostrzeże, że wnętrze może być jak obraz – kompozycja, wobec której trudno pozostać obojętnym.